KRBY UNICORozdiel je v kvalite

30 ROKOV NA TRHU

Silné a stabilné postavenie na trhu a dobré meno spoločnosti UNIROL SP. Z O.O. sú výsledkom každodenného uplatňovania hesla v našej práci už tridsať rokov: Kvalita je rozdiel. 

Osvedčené materiály, dlhoročné skúsenosti a profesionálne koordinovaný tím, ktorý vykonáva prácu s nadšením, sú zárukou neustáleho posilňovania postavenia značky Unico na trhu ako synonyma veľmi kvalitných výrobkov za rozumnú cenu.

Od začiatku činnosti spoločnosti Unirol, t. J. Od roku 1988, pôsobí v oblasti vykurovania. V začiatkoch poskytovala aj inštalačné a stavebné služby, ale postupom času sa sformovala na známeho a významného dodávateľa produktov a služieb týkajúcich sa ekologických vykurovacích systémov na dolnosliezskom trhu v Poľskej republike.

NÁŠ PRÍBEH

V roku 2000 sa spoločnosť začala zaoberať krbovým odvetvím, dovážala a distribuovala krbové vložky prestížnych zahraničných spoločností.

Na základe získaných skúseností v roku 2002 zahájila vlastnú výrobu oceľových krbových vložiek Unico so šamotovou výstelkou (v teplovodnom aj teplovzdušnom prevedení plášťa). Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú označené vlastným logom: Unico.

Spoločnosť Unirol SP je najväčším výrobcom krbových vložiek v Dolnom Sliezsku (PL). Krbové vložky Unico si môžete kúpiť u výhradných dovozcov alebo zmluvných obchodných partnerov, ktorí vyrábajú a dodávajú krbové vložky.

Spoločnosť Unirol SP sa zaväzuje k najvyššej úrovni zákazníckych služieb, a preto úspešne zaviedla systém riadenia kvality ISO 9001: 2000, ktorý bol certifikovaný v roku 2004.

KRBY UNICO - rozdiel je v kvalite